MÖBLER / Bord / Salongsbord 9399403
nr 939 9403
Salongsbord
Karl Johanstil, diameter: 78, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:33:06
250 kr